top of page

HAKKIMIZDA

KURUCUMUZ

Gökbayrak Grup; 3 şirketi, 100'ü aşkın çalışanı, her geçen gün gelişen kurumsal yapısı, bütünsel ve sürdürülebilir hizmet yaklaşımı, ödün vermeyen kalite anlayışı ve dinamik ekibi ile hizmet vermektedir. Orman ürünleri, inşaat ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız 1940 yılında merhum Ahmet Hamdi GÖKBAYRAK tarafından kurulmuştur.

Müşterilerinizin işiniz hakkında söylediği harika şeyleri paylaşın. Metni düzenlemek için çift tıklayın.

Ahmet Hamdi Gökbayrak

Saygı ve Minnetle Anıyoruz (1927 - 2016)

Gökbayrak Grubu, 1940 yılında Uludağ Wolfram Madeni ve Soma'da kömür madenciliği faaliyetleriyle başlamış, 1970'li yıllarda yol inşaatı ve müteahhitlik alanında iddialı bir şirket haline gelmiştir. Libya'da 20 yılı aşkın süredir inşaat faaliyetlerini yürüttü. İç pazara yönelen Gökbayrak, Türkiye'de de birçok büyük projeye imza attı. 1976 yılında yapımına başlanan Dalaman Havalimanı, 1981 yılında hizmete açıldı. 1989 yılında Yönetim Kurulu kararıyla havalimanı statüsü yasallaştırıldı. 1980'li yıllarda odun ve ithal kömür pazarına giren Gökbayrak Grup, bu alanda sektörün lider firması olma hedefiyle çalışmaktadır. Nitelikli ekibi ve cesur makine yatırımlarıyla sektörde adını hızla duyurmayı başarmıştır.
 

mehmet-gokbayrak

SAYILARLA GÖKBAYRAK

icon-trees-png.png

DİKİLİ ORMAN KESİMİ

palet-icon.png

PALET ÜRETİMİ

mdf-icon.png

MDF HAMMADE TEDARİK

is-ortaklari-icon.png

İŞ ORTAKLARIMIZ

tomruk-icon.png

TOMRUK İŞLEME KAPASİTESİ

turkish-lira-icon.png.png

CİRO

Gökbayrak Grubu, 2008 yılında Bursa Orman Genel Müdürlüğü'nün açtığı ihalelerde en çok orman varlığını satın alan firmalar arasında birinci sırada yer aldı.

Aldığı ödüller ve başarılarıyla hedeflerini büyüterek çalışmalarına hızla devam etti. 2013 yılında TC Orman ve Su Müdürlüğü ihalelerinden en fazla orman varlığı satın alan firma sıralamasında Türkiye birincisi oldu.

AGT, Starwood gibi sunta ve MDF üretiminde Türkiye'de lider olan firmaların distribütörlüğünü yapmaktadır. Gökbayrak Grup'un Keles ahşap palet, İnegöl ahşap ambalaj ve İnegöl palet montaj fabrikası bulunmaktadır.

Ayrıca Isparta'da 4. fabrika olarak ahşap palet üretim fabrikası bulunmaktadır.
Gökbayrak grup sektörde gerekli tüm kalite ve üretim belgelerine sahiptir.

bottom of page