top of page

KURUMSAL

DEĞERLERİMİZ

Öz değerlerimiz tevazu, insana saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetimi gerçekleştirmek.

ÇALIŞAN PROFİLİMİZ

Çalışanlarımız, en kıymetlı varlığımızdır. Hedeflerimize ulaşmamızda en önemli şeyin nitelikli ve memnun çalışanlar olduğunun bilincindeyiz. Hayallerinin peşinden koşan ve hayallerini gerçekleştiren insanların daha mutlu olacağına inanıyoruz. Kendine güvenen,yenilikçi profesyonellerle çalışmaktan mutluluk duyarız

mehmet-gokbayrak-2.jpg

İŞE ALIM

İnsan kaynakları seçme ve yerleştirme süreçlerimiz, şirketin ilke ve hedefleri doğrultusunda uygun kişilerin işe alınması ve ihtiyaç duyulan pozisyonlarda istihdam edilmesi anlayışıyla yönetilmektedir. Gökbayrak Grubu, şirketlerin başarısında işe alım stratejisinin önemine inanmaktadır. Gökbayrak Grubu, çalışanlarını eğitim, deneyim, kariyer hedef ve beklentilerine, pozisyonun gerektirdiği özelliklere ve şirket ihtiyaçlarına göre işe almaktadır. Holding, takım çalışmasına açık, yenilikçi, ulusal ve küresel gelişmeleri takip eden kişileri işe almaktadır. İnternet üzerinden veya şirket işyerlerine şahsen yapılabilecek iş başvuruları, belirlenen prosedür ve kriterlere göre değerlendirilir.

ETİK DEĞERLERİMİZ

Gökbayrak Grubu doğruluk, dürüstlük, yayım, sadakat, işbirliği, saygı gibi etik ilkeler benimseyerek iş ve sosyal yaşamda emin adımlarla ilerlemektedir.

Gökbayrak Grubunun İK politikası kurumsal ve bireysel hedeflerin uyumlaştırılmasına dayanmaktadır. Ekip çalışmasına, şirkete ve kurum kültürüne bağlılığa her zaman önem veriyoruz ve İK alanında öncelikli hedefimiz, çalışanlarımızın bireysel başarılarının yanı sıra kurumsal başarılarıyla da gurur duymasını sağlamaktır. Kurum kültürümüz, çalışanlarımızın şirketle adil, güvenilir, sıcak ve uygun ilişkiler kurmasını sağlamak üzerine kuruludur ve birey/şirket ilişkilerimizde bütünlüğü en önemli değer olarak görürüz.

bottom of page